מה ללבוש לדייט ראשון? המדריך המלא

דייט ראשון הוא אירוע מרגש אך גם מלחיץ. מחשבות רבות רצות בראש לפני הדייט, איך ילך? על מה תהיה השיחה? האם הצד השני ימצא חן? ועוד.

דייט ראשון הוא אירוע שבו נקבע הרושם הראשוני. רושם ראשוני נקבע בשניות ספורות, מאופן העמידה, מהבעת הפנים, מהמילים שנאמרות, מהמראה הכללי וכמובן גם מאופן הלבוש. ולכן איך להתלבש לדייט ראשון? היא שאלה חשובה שיש לייחס לה מחשבה בהתארגנות.

דייט ראשון- מה ללבוש?

ישנם מספר כללים בסיסיים שעוזרים לבחור לבוש לדייט ראשון:
 1. מיקום הדייט- פיקניק בחוף הים, ארוחת בוקר בבית קפה, ארוחת ערב במסעדה מפוארת או בכלל טיול קליל בטבע, לכל אחד מסוגי הדייטים יתאים לבוש אחר. יש להתאים את הלבוש למיקום ולנעשה בדייט. 
 2. מזג אוויר- בדייט ראשון ישנם הסחות דעת רבות מהסביבה אבל, הסחת דעת בצורת חום או קור היא הפרעה מיותרת שניתן להיערך אליה מראש.
  לדוגמא, לבחורה שיודעת שהיא רגישה לקור מומלץ להגיע עם בגד ארוך או עם שכבה נוספת שהיא יכולה לשים עלייה במקרה של מזגן או רוח קרה.
 3. נוחות- על הבגדים להיות נוחים על מנת למנוע מצב שבו קיימת התעסקות חוזרת ונשנית בסידור הבגדים או מניעת פעולה מסוימות בגלל חוסר נוחות. כמו כן, נוחות בבגדים כוללת גם נוחות של הנעליים.
  התאמת הנעליים למאורע יכולה לחסוך אי נעימות גדולה, לדוגמא נעילת נעלים שניתן ללכלך בדייט בטבע או נעלי עקב נוחות בדייט שדורש הליכה או עמידה.
 4. סגנון אישי- כפי שהוזכר קודם, בדייט ראשון נקבע הרושם הראשוני ומטרת הדייט הינה היכרות. לכן, על אופן הלבוש בדייט להתאים לאופי האדם ולסגנון הלבוש הרגיל שלו ובכך ליצור הצגה עצמית אמיתית ורלוונטית. 
 5. התאמה אישית- לא כל שמלה מתאימה לכל אישה ולא כל חולצה מתאימה לכל גבר. לכל אדם מבנה גוף שונה וצבעים שונים הגורמים לייחודיות של כל אחד. על הבגד הנבחר לדייט, להיות בגד המתאים לאדם הספציפי שלובש אותו.
  כלומר, בגד שמחמיא למבנה הגוף ומחמיא בצבעים ובגזרה. החשיבות בלבוש בגדים מחמיאים היא לא רק כלפי חוץ אלא בעיקר כלפי פנים. כאשר אדם מרגיש טוב עם המראה שלו הוא יותר בטוח בעצמו, יותר קורן משמחה ומשדר כלפי חוץ אנרגיות טובות שחשובות מאוד לאווירה שתשרור בדייט.

גליתה- אופנה מדויקת שתגרום לך לזהור

חשיבות הלבוש בדייט ראשון היא גדולה מאוד, אופן הלבוש יוצר רושם ראשוני, מעניק ביטחון ומקרין את האופי הפנימי כלפי חוץ. בחירת בגדים לדייט ראשון יכולה להיות מלחיצה ומבלבלת, אך חשוב לזכור שאין תוצאה אחת מתאימה, כל תוצאה שבה את תרגישי יפה, מלאת ביטחון ונינוחה היא תוצאה נכונה.

גליתה הינו מותג אופנה הקיים למעלה מעשור אשר מעניק ביטחון עצמי לאלפי נשים בשנה על ידי פרטי לבוש מדויקים ומחמיאים. אצלנו בגליתה תוכלי למצוא את מגוון הסגנונות והטרנדים החמים שיתאימו לכל סוג דייט.

החל מקולקציית היום שתגרום לך לזהור גם בלוק "פשוט" לדייט שקיעה בים ועד לקולקציית הערב המוקפדת שתתפוס כל עין בדייט במסעדה מפוארת.

את מוזמנת להסתכל על כל הפריטים אצלנו באתר האינטרנט ולהתייעץ איתנו בהודעת WhatsApp במספר הבא: 053-5279048